Bundesligový lov! Giganti z Premier League prahnou po hvězdě Borussie


2744


Hvězda Borussie Dortmund se ocitla v hledáčku gigantů z Premier League. Skvělé výkony především v uplynulé sezóně jej vynáší na první příčky seznamů s jmény vysněných hráčů jednotlivých týmů. Kam zamíří opora z Borussie? Zůstane doma, nebo mu bude Signal Iduna Park začne být malý?

 

 

Opora borussijského kraje zálohy nefiguruje na letošním EURO, jelikož jeho rodná země Arménie se na šampionát neprobojovala. Skvělý driblér se tedy nemusí obávat, že by případné selhání mohlo stát vysněný přestup. Jedná se o Henrika Mkhitarijana, borce, který posílil Borussii v roce 2013. Měl se stát pro žlutočerné spolehlivým nástupcem Maria Götzeho.

Kapitán arménské reprezentace potřeboval v Německu trošku více času, než se předpokládalo. Avšak v uplynulé sezóně každému ukázal, že je pan fotbalista ve světových kvalitách. Za Borussii v poslední úspěšné sezóně nastoupil k padesáti urkáním v nichž vstřelil 21 gólů a dalších 20 jich připravil. Raketová forma zalarmovala skauty Arsenalu a Manchesteru United, kteří okamžitě začali projednávat Arméncův potencionální přestup do Premier League.

Skončí cesta skvělého dribléra a vynikajícího sprintéra v sestavě giganta z Premier League?

[youtube id=”7Mczo6eeOYI”]