Brankář N’Djock je pro smích! Takový vlastenec jste asi ještě neviděli


2425


Nějaká ta chyba se vždycky stane. Nikdo přece není neomylný. Jenže to, co předvedl brankář Sammy N’Djock, se už zkrátka jen tak přejít nedá. Tohle je vážně průšvih.

Ve čtvrtek v noci byl za mořem na programu přátelský zápas mezi Minnesotou a Bournemouthem. Favorit byl jasný, Angličané. Roli i potvrdili, když vyhráli jasně 4:0. K výsledku jim ale šílenou chybou pomohl právě N’Djock…

Slabou chvilku si vybral v 26. minutě utkání za stavu 1:0 pro hosty. Když se snažil vyhodit míč na spoluhráče, poslal ho rovnou do své sítě. 0:2. A šlo se rozehrávat na půlku. Prostě neodpustitelná chyba jako vrata.

“N’Djock chtěl vyhodit míč, ale pak si to rozmyslel. Výsledek byl katastrofální,” popisují moment oficiální stránky klubu z Minnesoty.

Jestli v ten okamžik myslel na svou vnadnou přítelkyni nebo měl tiketu sázku na hosty v handicapu, můžeme jen spekulovat. Každopádně od kouče i protihráčů to jistě schytal.

N’Djock je jasná jednička Minnesoty a překvapivě patří širšího kádru reprezentace Kamerunu. Po tomhle kiksu se možná leccos změní.

https://vine.co/v/5ZYj3BTwPwF