Bony do Arsenalu? Zoufalý Wenger se prý chystá poslat do City miliardu!


3159


Když to klapne, bude to z pohledu českého fanouška přestupová bomba letošního anglického léta. Arsenal totiž nutně shání střelce. Jak to tak vypadá, nakonec zřejmě uloví někdejšího sparťana – Bonyho Wilfrieda!

Icardi se z Interu ani nehne, Lacazette podle posledních zpráv zůstává v Lyonu. Kouč Arsenalu Wenger musí být zoufalý. Útočníka shání marně. Kdo bude nový parťák Girouda? ptají se fanoušci Gunners. Není vyloučeno, že Bony, někdejší kanonýr Sparty, který se trápí v City…

“Wenger je připravený dát za hráče nabídku,” tvrdí v článku na titulní straně ostrovní list Star Sport. Manchester požaduje 30 milionů liber (zhruba miliardu korun), což je pro Wengera přijatelné, dodává deník.

Jisté je, že City se odchodu 27letého útočníka nebude bránit. Zatímco v dresu Vitesse nebo Swansea zářil, na Etihad Stadium se mu nedaří.

Od svého příchodu v lednu 2015 dal za Citizens pouhých deset branek. I kvůli tomu, že dostával minimum příležitostí. V konkurenci Aguera nebo mladé naděje Iheanacha to neměl snadné. Dá se navíc předpokládat, že nový kouč Guardiola zavedené pořádky nebude měnit.

Už vám dal někdo slevu skoro 1200 Kč na špičkový protein?

“Liga startuje za pár dní, pro Wengera je Bony v současné době nejlepší možná volba,” tvrdí Star Sport.

Že jsou to jen žvásty bulváru? Možná že ano. Každopádně Wenger se o hráče z Pobřeží slonoviny zajímal už minulosti, když kopal v Nizozemsku. Tehdy ale zvítězila v souboji o jeho podpis Swansea.