Bojím se, že můj syn bude za pár let chodit o berlích nebo i hůř, přiznala Ronaldova matka

1
2

19906


Dokážete si představit, že byste neviděli Ronalda běhat po fotbalových trávnících? Jednou to určitě přijde, jenže teď to vypadá, že to možná bude dříve, než se skutečně čekalo.

Hvězda Arsenalu si balí kufry! Míří ke španělskému gigantovi

Před pár hodinami poskytla portugalským médiím rozhovor matka slavného Cristiana Ronalda. Rozhovor se netočil jen kolem jeho fotbalového života, ale nechala diváky nahlédnout i pod pokličku Portugalcova soukromí. Největší rozruch však vyvolal její strach o Cristianovo zdraví. A opravdu to není žádná sranda.


Můj syn trénuje každý den. Dře na sobě i když zrovna nemusí. I díky tomu je nejlepším fotbalistou na světě. Má to však i stinnou stránku a tou je jeho zdraví. Všichni se domníváme, že by si zasloužil více odpočinku. Jenže on prostě odpočívat neumí. Trénoval dokonce i na rodinné oslavě! Sešli jsme se celá rodina na oslavě narozenin. Netrvalo to dlouho a zahlédla jsem Crise, jak na zahradě trénuje se svým synem. Bojím se, že by jednou mohl skončit o berlích nebo i hůř. I doktoři mu říkali, aby zvolnil. Jenže on si nedá říct,“ prohlásila naštvaně matka Cristiana Ronalda.

Ronaldo se svými výkony řadí k „NADdlidem“ →