Klopp je KKT, doufám, že si to přečte! Co všechno vyšlo z instagramu Martina Škrtela?


11704


Příchod populárního německého kouče Jürgena Kloppa do Liverpoolu byl hodnocen vesměs pozitivně. To ale není případ slovenského stopera Martina Škrtela, který po dlouhém zranění neuspěl ve snaze o návrat do základní sestavy a podle anglických médií s ním bývalý kouč Borussie Dortmund do budoucna nepočítá. Stejně jako obránce Reds, tak i jeho fanoušci jsou rozladění…

Uživatel Instagramu pod přezdívkou pharrelski přidal na svůj účet společnou fotku se svým oblíbencem. Mezi hashtagy se mj. objevilo #KloppJeKKT. Příspěvek si prohlédl i “samotný Škrtel” a hned na něj zareagoval.

Na jeho komentář “Posledny # je TOP” odpověděl pharrelski trochu překvapeně… “Snad si to Jurgen neprecita“. Ještě více pak byl jistě šokován, když “Škrtel” doufal, že tomu tak bude (“Dufam ze ano“). Na závěr tedy fanoušek ujistil svého idola, že příspěvek napíše i německy.

Jestli tomu nakonec tak opravdu bylo, nezjistíme. Fotka byla smazána, ale další fanoušci tuhle konverzaci okamžitě zaregistrovali. Ono se v souvislosti s “herní vytížeností” Slováka v posledních měsících nejde divit tomu, že reaguje na kouče Kloppa podrážděně, ale tohle už bylo přes čáru.

Naštěstí se dostalo od toho opravdového Škrtela vysvětlení.

“Je mi líto celé vzniklé situace a toho, co bylo napsáno pod mým jménem. V poslední době jsem hodně zaneprázdněný, a tak jsem požádal svého dobrého kamaráda, aby mi pomáhal se správou mých účtů na sociálních sítích. Ten se zřejmě nechal unést a neuvědomil si, jak vážný mohou mít tyto komentáře dopad. Chtěl bych zdůraznit, že s jeho názorem nesouhlasím.”

Ani tahle omluva ale nebyla pro některé fanoušky Liverpoolu dostačující. “Omluva není dost dobrá. Odcházel jsi za velmi dobrých vztahů s fanoušky, ale tímhle sis to v mých očích poskvrnil. Je to škoda, protože jsi byl dobrým služebníkem klubu,” reagoval v komentářích na hráčově profilu fitzy_lfc86. Jiný z fanoušků, corentin230998, mu dokonce nevěří. “Byl jsi dobrý chlap. Je smutné, že nedokážeš čelit následkům, které jsi způsobil tím, co jsi napsal. Měl jsem tě rád.” A třeba takový isakorino zašel ještě dál. “You will ALWAYS walk alone!