Barceloně hvězdná trojka Messi-Neymar-Suárez nestačí! Klub si našel náhradníka pro případná zranění


15566


Barcelona má ve svém týmu jedny z nejlepších útočných zbraní na světě. Kdokoliv z trojice MSN by se však mohl zranit. Klub si tak připravuje náhradu na případný černý scénář, kdy by měl někdo ze zabijácké trojice vypadnout.

Po odchodu Pedra do Chelsea se klub potácí s problémem, koho při zranění svých útočných hvězd poslat na trávník. V klubu jsou sice mladíci Munir El Hadadi a Sandro Ramírez, ale i přestože něco odehráli, nelze je považovat za plnohodnotnou náhradu. Barcelona si tak začíná připravovat plány na nákup hráče, který by se dal považovat za adekvátní náhradu.

Vyhlédla si proto útočníka FC Sevilla Kevina Gameira. Podle španělského deníku Mundo Deportivo by měl na zíkladě dohody posílit katalánského giganta v tomto letním přestupovém období. Gameiro je kvalitním útočníkem a za jeho schopnosti hovoří i čísla. V této sezóně vstřelil Kevin už 28 branek a je nejdůležitější postavou týmu. Přestupová trasa FC Sevilla-Barcelona je navíc hodně využívaná.

Katalánci si ze Sevilly přivedli již několik kvalitních hráčů, v čele s Danim Alvesem, Adrianem, nebo Ivanem Rakitičem. Jisté je, že Barcelona si bude muset najít nějakou kvalitní náhradu pro případ zranění hvězdné trojice. Gameiro by se jako takový žolík určitě hodil.