Barcelona plánuje vykoupit hvězdičku Manchesteru United! Je to anděl v dresu ďábla


19348


Barcelona již v nedávné minulosti uskutečnila řadu přestupů mladých hráčů s využitím do budoucna. Právě takovým by pro ně měl být i další hráč, který právě obléká dres Manchesteru United. Kdo je ta hvězdička, po které katalánci prahnou?

Anděl v dresu ďábla! Přesně takhle se mluví o talentovaném hráči Manchesteru United, Angelovi Gomesovi.

Podle deníku Daily Mail Barcelona sleduje právě největší budoucí naději Rudých ďáblů, kterou Gomes bezesporu je. United by se měli mít rozhodně na pozoru. Zatím ještě nebyla učiněna formální nabídka, španělští skauti však stále více sledují Angela, který podává úchvatné výkony.

Fotbalovou krev má v žilách. Jeho otec hrával po boku Luise Figa, či Manuela Rui Costy v reprezentaci Portugalska. Jeho bratrancem je bývalý hráč Manchesteru Nani.

Svůj debut v týmu U18 si odbyl již ve svých čtrnácti letech. Ve svých patnácti již vsítil svůj první hattrick v dresu United. Rozhodl se ale reprezentovat Anglii, kterou dokonce vedl s kapitánskou páskou týmu U17.

Angelovi je nyní šestnáct let a pro anglickou reprezentaci je tím největším příslibem do budoucna. Dokáží si ho United udržet, nebo zvolí Barcelonu?