Barcelona má strach o Messiho! “Do Chelsea tě nedáme!” Nabízí mu MEGA smlouvu z říše snů


18205


Zvěsti z posledních dnů se zdají být pravdivé. Otec Messiho se zřejmě sešel na tajné schůzce s majitelem Chelsea Abramovičem. Na jeho soukromé jachtě měli probírat budoucnost samotného Messiho.

Důvod jednání je prostý: po odsouzení Messiho a jeho otce za daňové úniky už se údajně necítí hvězda světového fotbalu v Barceloně bezpečně. Prý ho štve, jak se k této kauze Barcelona postavila.

Jedna věc však brání hladkému přestupu do Chelsea. A to astronomická částka výstupní klauzule. Neuvěřitelných 250 milionů eur. Zdá se, že i tohle je však Abramovič schopný nabídnout.

Proto se teď Barcelona rozhodla pro radikální krok. S Messim bude chtít podepsat novou pětiletou smlouvu, ze které by už ho nikdo vykoupit nechtěl. Zvednout by se měl astronomicky také Messiho plat.

Messi je momentálně na dovolené na Ibize se svou přítelkyní a užívá zaslouženého relaxu. Po jeho návratu do Barcelony se nejspíš roztočí kolotoč jednání.

Už teď si Messi týdně vydělá kolem 330 000 liber. Dá se očekávat, že po podpisu nového kontraktu se jeho gáže výrazně zvedne.