Barcelona je krůček od zisku posily! V nejbližších dnech má přijít útočná hvězda španělské ligy


10309


Dlouho se o tomto přestupu spekulovalo, nakonec to dopadne tak, že se opravdu uskuteční. Nově vyhlédnutá posila potvrdila, že dostala nabídku od Barcelony. Dokončit přestup je jen otázkou času. O koho se jedná?

Barcelona má jeden veliký problém. V případě, že se jí zraní jeden z útočné trojice MSN (Messi, Neymar, Suarez), nemá za ně adekvátní náhradu. To se však má změnit.

Na Camp Nou se má totiž stěhovat hvězda španělské ligové kopané. Tou je devětadvacetiletý Kevin Gameiro. V lize o něm panuje pověst obávaného kanonýra pro každou obranu soupeře.

Jeho statistiky hovoří za vše. V minulém ročníku odehrál devětadvacet zápasů v Seville a dokázal nastřílet šestnáct branek. O jeho odchodu informuje španělský deník Sport. Gameiro dokonce vynechal přátelský zápas Sevilly. Seděl pouze na tribuně, a to vedle sportovního ředitele klubu.

Gameiro dostal nabídku také od Atletica Madrid, jenže se rozhodl pro Barcelonu. Té se právě útočník podobných kvalit hodí. Jednak kvůli případným zraněním a také kvůli rozložení zátěže. Gameiro by tak s určitostí měl plnit roli kvalitního náhradníka.