Barcelona ulovila další posilu! Do své obrany získala hráče z PSG

1
2

5909


Barcelona na přestupovém trhu ještě pořádně nerozvířila vody. Podepsala teprve dva hráče, kteří jsou ale spíše považováni jako nákup do budoucna. Prozatím dvě posily, kterými jsou Denis Suarez z Villarealu a Samuel Umtiti z Lyonu. Další hráč však k týmu přichází z PSG. O koho jde?

Při pohledu na jeho věk si každý nejspíše řekne, že jde také o nákup mladého hráče, který by se neměl tolik uplatnit. Omyl, tím totiž Lucas Digne není. Jde o levého obránce, který je považován za jeden z největších talentů na tento post. To dokazují i jeho statistiky.

Začínal v Lille a už jako osmnáctiletý si zahrál Ligue 1. Další sezónu na sebe upozornil natolik, že ho za 15 000 000€ koupilo PSG. To je za devatenáctiletého hráče na kraj obrany ohromný balík. Digne se prosazoval i v PSG, ale v nabité konkurenci cítil, že jako mladíček potřebuje ještě více zápasů.


To se mu naplnilo v minulé sezóně. Hostoval v AS Řím a celkem odehrál 42 zápasů a dokázal dokonce třikrát skórovat. S týmem skončili na třetí příčce Serie A. Není proto divu, že se o hráče začala zajímat Barcelona.

Jak je to s jeho přestupem a za kolik ho Barcelona koupila? Na to se podíváme na další stránce.