BANÍK OSTRAVA se vrací do 1. ligy! Fanoušci málem zbořili stadion! Zatímco Opava pláče… Gólman Baníku zasadil krutou hlášku na adresu Opavy


6308


NÁVRAT KRÁLE! FC Baník Ostrava se vraci do první ligy. Fanoušci málem zbořili stadión a gólman Ostravských si rýpnul do Opavy.

Boj o postup do první ligy byl do poslední chvíle velice napjatý. Třetí Opava totiž ztrácela na druhý Baník pouze bod. V případě že by Baník prohrál a Opava vyhrála tak může slavit. Jenže to se nestalo. Baník s přehledem smetl Znojmo 3:0 a společně s Olomoucí tak postupuje do nejvyšší fotbalové soutěže u nás.

Skoro 12 000 návštěvnost na druhou ligu? To není špatné. Jak už je o Ostravských fanoušků známo tak atmosféra byla luxusní. Chachaři to prostě umí rozjet a právem jsou fanoušci Baníku mnohdy považovány za nejlepší v ČR.

Hráči Baníku nechali nahlédnout do šatny, kde zrovna probíhali oslavy. Gólman Vašek vypustil z úst hlášku která teď baví všechny fanoušky modrobílých.

Kolik hrála Opava?

„Jak hrála Opava, jen tak mimochodem?“ položil brankář Vašek otázku.

„Tři nula vyhrála,“ zněla odpověď.

„Tři nula? To na*ere, co?“ Zahlásil Vašek.

Hláška v čase: 0:38

Zveřejnil(a) FC Baník Ostrava – www.fcb.cz dne 28. květen 2017

Fanoušci Baníku Ostrava se postarali a vynikající atmosféru za kterou by se nemusel stydět snad nikdo. Tady je menší ukázka:

Nejlepší u nás 👌🏻💙 #ultrasbanik

A post shared by FC Baník Ostrava Official (@fcbanikostrava) on

Návrat krále. #banicek #ostrava #skslezska #manchesterusepodoba #fcb

A post shared by Radim Ivan (@radim.ivan) on

Konfety letí! #sazimufortuny #fcb #banikostrava #hooligans #fotbal #football #footbalfans

A post shared by FortunaCZ (@fortunacz) on