Balík, nebo nepodepíšeme! Částka, kterou chtějí Alexis a Özil, vás překvapí


11055


Přijít o ně, to by mohl Arsenal na nejvyšší příčky rovnou zapomenout. Stát se to ale může. Hvězdné duo Mesut Özil a Alexis Sanchez totiž váhá s podpisem nové smlouvy. Důvod? Samozřejmě peníze.

Fanoušci Gunners začínají být nervózní. Özil i Sanchez mají kontrakty jen do roku 2018. Veškeré pokusy vedení o jejich prodloužení zatím ztroskotaly.

“Děláme pokroky, ale není to vždy tak rychlý proces. Na druhou stranu, stále tady mají dvouleté smlouvy, není důvod k panice,” uklidňoval před časem příznivce Arsenalu manažer Wenger.

Problém jsou peníze. Oba chtějí výrazně přidat. Naposledy Arsenal neuspěl s nabídkou 180 tisíc liber týdně pro každého z nich. Přitom na této částce se všechny strany předběžně domluvily už v minulé sezoně.

Má muslimská víra je pro mě důležitější než Arsenal, říká obránce Mustafi

Další kolo rozhovorů bude údajně pokračovat po reprezentační pauze. “Hráči požadují 250 tisíc liber týdně, aby zůstali v Arsenalu,” píše anglický tisk.

Pokud za těchto podmínek oba podepíšou na pět let, jak se spekuluje, Gunners svým klíčovým mužům zaplatí oproti původní nabídce dohromady o 36 milionů liber více.

Özil aktuálně pobírá zhruba 140 tisíc liber týdně, to jeho rychlonohý chilský parťák o deset tisíc méně.

https://www.youtube.com/watch?v=8Zq_0oJI6qk