Baleův parádní přímák, Hamšíkovo sólo a Dudova nekompromisní střela k tyči. I tak by se dal vystihnout zápas Slováků s Walesem

1
2
3
4

5227

Souboj dvou velmi zajímavých soupeřů… Wales se poprvé v historii probojoval na EURO a Slovensko poslední dobou hraje ve velmi zajímavé formě, konec konců není to tak dávno, co porazili jak Španělsko, tak i Německo.

Wales-vs-Slovakia-Prediction-and-Betting-Tips-EURO-2016

Od začátku zápasu se hra přesouvala ze strany na stranu a hra byla velmi vyrovnaná. Ovšem tento průběh vydržel jen do 10. minuty, kdy se prosadil z volného přímého kopu kanonýr Gareth Bale. Jenže i tento stav byl pouze dočasný! Protože v 61. minutě se krásně uvolnil Mak, který příhrával Dudovi, jenž přesnou střelou k levé tyči vyrovnal na 1:1. Jenže při smůle všech Slovenských fanoušků, se v bohužel v 81. minutě s velikým štěstím prosadil Robson – Kanu, který tak opět poslal Wales do vedení..

Baleův parádní přímý kop na 1:0