Bale si pronajal ostrov! Slavil s budoucí manželkou i kamarády


4968


Když oslava, tak pořádná. A Gareth Bale rozhodně neškudlil. Klíčový muž Realu Madrid si dovolil to, co můžou jen vyvolení – pronajal si ostrov. Důvod? Jeho milovaná Emma.

Velšský rychlík má důvod k radosti. Bude z něj ženáč. Jeho dlouholetá přítelkyně Emma Rhys Jones na nabídku sňatku bez váhání kývla. “Řekla ano!” radoval se Bale na svém Twitteru. A uspořádal vskutku velkolepou párty.

Tagomago, kouzelný ostrůvek ve středozemním moři nedaleko Ibizy. Jen a jen pro VIP klienty. Bale minulý měsíc zaplatil přes dvanáct milionů korun, aby ho měl na víkend.
Proč taková pálka? Na ostrově ve tvaru letícího orla je unikátní servis: transfer helikoptérou, privátní jachta, služebnictvo v tamní luxusní vile nebo osobní instruktoři jógy, pilates nebo potápění.

Bale kromě budoucí manželky Emmy vzal na párty i své děti a několik kamarádů. Slavil totiž zároveň i své sedmadvacáté narozeniny. “Na tenhle víkend nezapomenu opravdu dlouhou dobu,” poznamenal Bale, který svou partnerku pozval už ve třinácti letech. Čas na svatbu ale přišel až teď…

Ostrov Tagomago mimo Velšana důvěrné zná i jeho parťák z Realu Cristiano Ronaldo, který si na něm několikrát užíval. Běžně si ho pronajímají i filmové nebo rockové hvězdy.