Bale k United? Prý už příští rok, chce ho José i Adidas


8772


Jestli to klapne, z Manchesteru United už půjde vážně strach. Jako za éry Alexe Fergusona. Na Old Trafford má údajně namířeno Gareth Bale.

Velšský čaroděj Realu Madrid v triku Red Devils? Anglická média referují o tom, že právě tohle může být realita. Už od nadcházejícího ročníku 2017/2018. “Manchester doufá, že Balea získá za dvanáct měsíců,” píše ostrovní bulvár.

José Mourinho chce z United vybudovat vítěznou mašinu. A Bale, který je jeho velkým oblíbencem, má být dalším důležitým dílem do skládačky.

Velkou roli prý může v transferu sehrát Adidas, do jehož stáje patří právě i Bale. Kromě něj má uzavřenou lukrativní smlouvu s Paulem Pogbou i samotným Manchesterem, kterému v příštích deseti lety vyplatí astronomických 750 milionů liber.

Chudák Balotelli! Míří do zapadákova, kde kopal i záložník Viktorky Plzeň

A cena za Balea? 100 milionů liber, což dělá přes tři miliardy korun. Velšan by tak stál o něco více než dosud nejdražší fotbalista světa Pogba, který přišel na Old Trafford za necelé tři miliardy.

Velký zádrhel může ale představovat Baleův plat. Nedávno totiž podepsal s Realem novou smlouvu, která mu zaručuje týdně 375 tisíc liber. Je jasné, že Manchester by musel nabídnout více.

https://www.youtube.com/watch?v=qVTqMR7APpI