Aubameyang: 4 góly v Hamburku jako omluva! Gabonský střelec je zpět

2
3
4

5124

Kvůli “vnitřním důvodům” musel Pierre-Emerick Aubameyang oželet klíčové utkání v souboji o postup ze skupiny Champions League proti portugalskému Sportingu Lisabon. BVB zvládli svou úlohu a vyhráli, ale mnoho fanoušků vidělo, že bez afrického kanonýra to není ono.

City se vlastní chybou připravilo o tři body, zápas navíc poznamenalo ošklivé zranění

A Aubameyang sám to potvrdil hned v následujícím zápase. V souboji týmů, které se potýkají s výpadkem formy Dortmund zavítal do přístavního města. A kdo bude hlavním mužem zápasu bylo jasné už od začátku. Obránci HSV nevěděli, kde jim hlava stojí poté, co už ve 48. minutě inkasovali od Gabonce jeho čtvrtý gól.

Ale hezky popořadě… Hosté zažili skvělý vstup do utkání. Už ve 4. minutě se pěkně prosmýkl po křídle 18letý americký talent Christian Pulisic, který poslal míč do vápna na jiného mladíka Emreho Mora. Jeho střelu ještě úspěšně vykryl gólman Adler, ale na dorážku Aubameyanga do prázdné branky se už nezmohl. 0:1. Dal tak svůj nejrychlejší gól v Bundeslize.