Astronomická nabídka! Real Madrid odmítl 50 milionů eur za Marca Asensia


7440


Liverpool podal nabídku na Marca Asensia

Přestupní bomba. To psali španělské noviny ve čtvrtek poté, co zjistily, že Liverpool má velký zájem o hvězdného Asensia.

21letý Španěl je považován za budoucího lídra Realu Madrid i reprezentačního výběru. V dresu Bílého baletu ho sice můžeme vidět jen občas a většinou jako střídajícího hráče, ale pokaždé předvede velmi kvalitní výkon. Naposledy pomohl k postupu svého týmu proti Bayernu Mnichov.

Asensio je klíčový pro Zidaneho

A právě po posledním utkání proti Bayernu, kdy Asensio korunoval svůj výkon gólem v nastaveném čase, přišla Realu na stůl velmi zajímavá nabídka.

50 milionů eur nabídl Liverpool. Podle španělských médií však Real s díky odmítl. Asensio není na prodej. Jeho kariéra bude pokračovat na Santiago Bernabéu

Chtěl Liverpool utratit 50 millionů eur za jednoho hráče?

Asensio má Zidaneho plnou důvěru a počítá s ním jako s útočníkem pro sezónu 2017/2018. I proto nejspíš z klubu v létě odejde James Rodriguez.

Otázkou však zůstává, zdali měl Liverpool opravdu v plánu utratit 50 milionů jen za jednoho hráče. Je sice pravda, že Asensio má obrovský potenciál a platnou smlouvu do roku 2022, pro Reds by to byl ale nejdražší přestup v historii klubu. Dosavadní rekord drží Sadio Mane s hodnotou 34 milionů eur.

Můžeme tak zřejmě očekávat, že se Kloppová armáda v létě rozroste, a to pořádně.