Arsenalu ohledně Alexise už pořádně teče do bot! Gunners chtějí raději prodat svou hvězdu do…


3397


Opravdu nezáviděníhodné období zažívá londýnský Arsenal. Klub z Emirates Stadium se v letošní sezoně trápí na všech frontách a už několik měsíců se navíc řeší situace okolo možného odchodu Alexise Sancheze, který není v klubu zrovna moc spokojený.

Velký návrat na lavičky Premier League?! RANIERI chce po story v Leicesteru dovést k titulu…

Proto se objevily spekulace o možném navýšení platu chilského forvarda, ale jemu samotnému nejspíš nejde jenom o peníze. Vedení Arsenalu bude v létě pod pořádným tlakem, neboť Sanchez je nyní v ideálním fotbalovém věku a vzhledem k neschopnosti Arsenalu na mezinárodní a letos i domácí scéně je nakloněn odchodu.

Mezi zájemce o jeho služby se řadí především Chelsea a Manchester City. Pro Gunners ovšem bude důležité, aby jeho prodejem výrazně neposílili jednoho z hlavních rivalů v bojích o přední umístění v Premier League.

Proto by byli ochotní jednat s francouzským PSG, které se též netají zájmem o Alexise. Chilanovi navíc končí za rok v klubu smlouva a hráče jako on rozhodně nepustí zadarmo. Prodej svého klíčového hráče v příštích měsících proto dost možná bude pro Arsenal jediným východiskem. Záležet bude též na nabídnuté částce. Tržní hodnota Alexise je vyčíslena na 65 milionů eur.