Arsenal je klub mého srdce, vykládal Sissoko. A pak podepsal rivalům z Tottenhamu


9278


Nikdy neříkejte nic, čeho byste mohli později litovat. Nikdy. Můžete být za pořádného idiota. Své o tom ví i nová posila Tottenhamu Moussa Sissoko.

Středeční “deadline day” byl na Ostrovech pořádně hektický. Ve večerních hodinách rezonovalo hlavně jedno jméno – Sissoko.

Získá ho Everton, nebo Tottenham? Nebylo jasno. Nakonec slavili Spurs. I když slavili…

Zatímco vedení v čele s koučem Pochettinem se prsí, že získalo zkušeného reprezentačního záložníka z Newcastlu, řada fanoušků jejich radost nesdílí.

Proč? 27letý plejer se dopustil něčeho, co se podle některých odpustit nedá. Vyznal se k obdivu rivala. Nenáviděného rivala. “Arsenal je klub mého srdce,” vykládal záložník. A teď se mu jeho slova vrací jako bumerang. Anglická média ho nešetří.

Jak vypadal Deadline day aneb TOP 10 transferů závěrečného dne přestupového období

Bohužel pro něj to nebylo před lety, ale celkem nedávno. Sissoko takhle promluvil během ME ve Francii, když se spekulovalo o jeho budoucnosti a objevily se zprávy, že by mohl zamířit k Arsenalu.

“Každý ví, že jsem často říkal, že miluji Arsenal. Když jsem byl mladý, obdivoval jsem hráče jako Henry, Pires, Wiltord nebo Vieira,” prozradil Sissoko. “Arsenal je úžasný tým, je pro mě čest, že mě s ním spojují,” dodal záložník.

Jak je vidět, jeho láska asi nebude tak velká, jak tvrdil. Když jde o prachy, city jdou stranou. Tohle mu příznivci Spurs budou připomínat ještě hodně dlouho…