Arsenal a titul? Větší šance má Chelsea, říká bývalá opora Gunners


3842


V posledních dvanácti sezonách to nevyšlo. Jen druhé, třetí nebo čtvrté místo. Dočká se Arsenal titulu konečně letos? Podle bývalé opory Gunners Sola Campbella má mnohem větší šance rival z modré části Londýna – Chelsea.

Arsenal šlape, jen o skóre v Premier League zaostává za vedoucím Manchesterem City. A naposledy zničil Sunderland jasně 4:1. Campbell přesto věří v souboji o ligový primát více družině manažera Conteho.

VIDEO: Wenger už našel náhradu za Čecha! Do Arsenalu míří zázračný italský mladík

Coby někdejší stoper vnímá, že Chelsea má mnohem propracovanější defenzivu. “Jsou vzadu velmi kompaktní, silní. To je klíč k úspěchu,” míní Campbell, který byl v roce 2004 součástí Arsenalu, který si došel pro titul bez jediné prohry.

Za příklad si bere mistrovský Leicester, který loni udivoval skvělou defenzivou a smrtícími brejky. “Podívejte se, jak loni vyhráli. Hlavně díky obraně a brejkům,” připomněl Campbell. “Jistě, Chelsea je více dominantní, ale vzadu stejně skvělá,” dodal.

PŘEHLED: Kolik berou Pep a José aneb 10 nejlépe placených manažerů PL

Rozhodovat o titulu se podle něj bude v posledních kolech. “A důležitá v nich bude solidní obrana, protože zápasy to budou těžké a vyrovnané,” uzavřel Campbell.

https://www.youtube.com/watch?v=rsT-sUnxhpM