Anglický fotbal? Sračka, směje se Zlatan. Fanoušci kvůli videu běsní!


7841


Na každého jde vyhrabat nějaká ta špína. A povedlo se to i novinářům v případě Zlatana Ibrahimoviče. Fanoušci Premier League kvůli jeho vousatému vyjádření zuří.

Premier League, to je dost možná nejlepší soutěž světa. Už v neděli si ji poprvé vyzkouší i Zlatan, který se upsal Manchesteru United. Švéd se těší na novou výzvu, na kvalitní soutěž. Jenže před lety byste ho na Ostrovy nejspíš nedostali ani párem volů…

Na internetu se totiž objevilo archivní videjko, ve kterém Ibra nemá pro anglický fotbal pochopení. “Anglický fotbal? To je sračka,” směje v něm Švéd. Záběry pochází z nového dokumentu o Zlatanovi, který vyjde na DVD příští týden.

Ibra v něm coby devatenáctiletá opora Malmo klábosí se spoluhráčem v kabině. Když dostane otázku, jak se mu líbí anglická liga, nemá slitování. “Tak je to správně,” pochválí ho kolega.

➡Už vám dal někdo slevu skoro 1200 Kč na špičkový protein?

Video už má přes milion zhlédnutí. A komentáře pod ním Zlatana nešetří. “Fotbal v Anglii je sračka, ale peníze ti nevadí, co?” píše jeden z naštvaných fandů.

Dlužno dodat, že Ibra byl v té době ještě mladý klučina. Navíc: Premier League šla kvalitou díky příchodu špičkových zahraničních hráčů výrazně nahoru.

https://www.facebook.com/GiveMeSport/videos/1143289549051588/