Agüero byl pěkný jako vždy! The Special One se pustil do hodnocení a Argentince nešetřil…


2531


Utkání Manchesterů nenabídlo nic moc pěkného. Ani gól, 6:1 na střely na branku, za řeč stojí snad pouze gól Gabriela Jesus, který však stejně nebyl uznán pro ofsajd. Nejvíce se tedy mluví o momentu z 84. minuty, kdy dostal rychle po sobě dvě žluté karty Fellaini a utkání pro něj předčasně skončilo. A zákrok budí i po několika dnech silné emoce.

Blázen FELIPE MELO znovu úřadoval. Po jeho bitce museli na hřišti zasahovat těžkooděnci!

Video zákroku najdete níže, takže si můžete názor udělat sami. Červená to možná pro Fellainiho být mohla, ale Agüero zákroku jednoznačně přidal. Neuniklo to ani kouči Manchesteru United José Mourinhovi, který v hodnocení rozhodně nehledal pro Argentincovo jednání žádnou omluvu. Naopak, za celou akcí viděl jednoznačně jeho chytrost.

„Marouane mi říkal, že to byla červená jen proto, že je to Maroune. Atkinson mi také řekl svůj názor, a sice, že to byla červená karta. Ale viděl jsem pak Agüera v tunelu. Neměl rozbitý nos, obličej měl v pořádku. Byl pěkný jako vždy!“

– José Mourinho, trenér Manchesteru United

Nezapomněl zmínit ani to, že kdyby Agüero nespadl na zem, červená by to nebyla. Což je pravda a my výjimečně s názorem kontroverzního Portugalce musíme souhlasit.