Agent Yayi promluvil: Doufám, že bude mít Pep koule na to, aby řekl, že udělal chybu


5984


Hodně emocí vzbudil Pep Guardiola poté, co do soupisky Manchesteru City pro Ligu mistrů nezařadil nestárnoucí hvězdu Citizens a Pobřeží Slonoviny Yayu Tourého. Několikanásobný nejlepší hráč Afriky byl celou situací jistě překvapený a chladným to nenechalo jeho agenta Dimitriho Seljuka.

Zajímavá kniha jen za cenu poštovného! Objednávejte zde!

“Pokud (Pep) vyhraje s Manchesterem City Champions League, dojedu do Anglie a v televizi řeknu, že je nejlepší trenér na světě. Ale pokud se tomu tak nestane, doufám, že bude mít koule na to, aby přiznal, že udělal chybu, když opomněl tak skvělého hráče jako Yaya,” netajil své rozčarování rodák z Petrohradu.

Výsledek obrázku pro dimitri seluk

52letý Rus přesto tvrdí, že se fanoušci Citizens nemusí i přes vzniklou situaci obávat o případný odchod svého oblíbence: “Ale můžu vám říci, že Yaya stráví sezonu v City. Nebude odcházet v lednu. Doufá, že dostane šanci ukázat své kvality.

Kosovo má před sebou první zápas v historii. Je ale všechno v pořádku?

Tohle je Pepovo rozhodnutí a my jej musíme respektovat. Yaya je profesionál a udělá všechno, co po něm budou v klubu chtít,” chválí svého klienta agent, který zastupoval také Yayova bratra Ibrahima, který před dvěma lety zemřel na rakovinu.

“Dělám si srandu, ale je možné, že si Pep myslí, že je Touré dobrý leda tak na to, aby naskočil na posledních 10 minut zápasu Ligového poháru proti týmu ze 3. ligy,” uzavřel člověk, který trpí strachem z létání, takže svými slovy v úvodu přeci jen trochu riskuje. 🙂

Kdo ví, jestli se vyplatí Guardiolovi takhle riskovat. Odchody Nasriho s Mangalou a Wilfriedem na poslední chvíli na hostování a nenominování takhle zkušeného borce do Ligy mistrů se mu mohou vymstít.