Agent Donnarummy Raiola konečně promluvil. Za všechno může klub! Na adresu gólmana AC Milán se vyjádřil také kouč reprezentace do 21 let


15985


Po nedělním zápase na EURO U21 mezi Itálii a Dánskem bylo hodně rušno. Italští fanoušci, totiž vidí Donnarummu jako zrádce, což mu dali sežrat i během reprezentačního utkání. Do brány mu naházeli dolarové bankovky. Rozhodčí dokonce musel přerušit hru. Celé video i s reakcí milánského gólmana sleduj zde.

Tento čin samozřejmě vyvolal vlnu reakcí. K celému incidentu se jako první vyjádřil trenér Itálie. “Gigia to vůbec nerozrušilo. V nepříjemné situaci zachoval klidnou hlavu. Vypadal jako zkušený 30letý gólman.”

Pozadu nezůstal ani samotný agent Raiola. Ten se doposud držel stranou. Tentokrát si ale pustil pusu na špacír a obul se rovnou do vedení AC. “Mému klientovi vyhrožovali. Byla to šikana. Proto Milán Donnarumu ztratil. Beru na sebe veškerou zodpovědnost.”

Raiola nakousl také přestupové spekulace. “Nemáme žádnou dohodu s Realem Madrid, Manchesterem United nebo jiným klubem. Uvidíme v nejbližších týdnech.”