Adidas chystá luxusní kopačky pro fajnšmekry! Se zlatými kolíky i podrážkou

1
2
3
4
5
6

18904


Utajit se v době internetu nedá téměř nic. A už to vědí i kreativci od Adidasu. Na síť totiž unikla podoba luxusních kopaček, které se možná stanou prodejním hitem příštích měsíců.

Jedná se o vytuněný model Ace 16+ Purecontrol, který bude součástí nové kolekce Stellar Pack. Adidas ji oficiálně představí až září.

Co je na kopačkách nich luxusního? Vlastně všechno. Pro estéty naprostá povinnost. Vizuál je úžasný. Designéři odvedli skvělou práci.

Kopačkám vládnou bílá, černá a zlatá, přičemž barva nejcennějšího kovu pokrývá celou podrážku včetně kolíků a paty. Kdo je nazuje, bude na trávníku nepřehlédnutelný.

Kopny mají několik moderních vychytávek. Svršek Primeknit, který se perfektně přizpůsobí noze, revoluční konfiguraci kolíků Total Control, lehkou podešev Sprintframe nebo konstrukci s názvem Purecut, díky které není nutné šněrování.

Adidas vytunil nejlehčí kopačky světa! Bílé krásky váží méně než iPhone 6

Je možné, že kopačky pro fajnšmekry obuje i některá velká fotbalová hvězda, která má s Adidasem kontrakt. Třeba Pogba, Kroos, Messi, Neuer nebo Bale.

V prodeji by se měly boty objevit 16. září. Cenu německý výrobce stanovil na 300 eur, což dělá v přepočtu na koruny asi osm tisíc.

Chceš vidět další fotky kopaček? Mrkni na následující stránky…