AC MILÁN se vrací mezi evropskou elitu?! Rossoneri chtějí přivést mladou hvězdu BARCELONY!


4619


Na cestě zpátky mezi italskou nebo evropskou špičku je slavný AC Milán. Klub, který se ani po investicích nových čínských vlastníků nedokáže udržet v TOP 5 Serie A, chce v létě silně posilovat. Celku ze San Sira by mohl pomoci 25letý ofenzivní univerzál Barcelony, který je momentálně na hostování ve Fiorentině.

5 důvodů, proč bude letos Chelsea slavit titul

Je jím Cristian Tello. Hráč, který prošel akademiemi obou barcelonských prvoligových klubů je už třetím rokem na hostování ze svého kmenového FCB. Rok a půl strávil v Portu, kde se mu povedla především úvodní sezona, v níž zaznamenal 7 ligových branek a na dalších 8 přihrával.

SS Lazio v ACF Fiorentina - Serie A

Vloni v lednu byl Tello doma pouze na otočku, když si jej na stejně dlouhou dobu vypůjčila italská Fiorentina, kde už se mu ale tolik nedaří. Za 30 zápasů v základní sestavě “Fialek” se prosadil jen pětkrát a přidal 10 asistencí. Jenže ani zbytek týmu na tom letos není s formou úplně nejlépe a vypadá to, že ve Florencii se po 5 letech nebudou hrát poháry.

Pravý záložník Barcy je ceněný na 10 milionů eur a případná přestupová částka do AC Milán by se mohla pohybovat kolem této hodnoty.