A je to tady! První nabídka na supertalenta MBAPPEHO! Monaco potvrdilo zájem anglického GIGANTA


10936


Byl to další speciální večer pro Mbappeho a Monaco. Ve středu totiž postoupili do semifinále Ligy Mistrů když přejeli Dortmund 3:1 ( celkem 6:3 ). Mbappe opět “nečekaně“ skóroval. Ve dvoj-zápase nastřílel Dortmundu 3 branky.

Zářící 18letý talent si začíná dělat velké jméno. Právem o něm mluví celý svět. Jako první hráč se trefil ve všech svých prvních čtyřech zápasech v Lize Mistrů. Dokonce ani Lionel Messi s Cristianem Ronaldem tohle nedokázali.

Sportovní ředitel Monaca Antonio Cordon oslovil španělský deník a promluvil o Mbappem. Byl dotázán, zda Real Madrid usiluje o tohoto hráče. „Pravdou je že ne“ odpověděl…

Cordon dodal: Doufám že s náma Mbappe vydrží delší dobu. Je to pro nás velice důležitý hráč a je v plné síle.

O tom, zda má Mbappe kvalitu na to hrát v Realu Madrid, Cordon dodal: To ukáže jen čas… Je mnoho faktorů co by to mohlo ovlivnit. Je stále hodně mladý. Uvidíme, co se stane v létě.

Mbappe má klauzuli na uvolnění z Monaca dost velkou. Doufám že zůstane ale víme jak funguje fotbalový trh. Nevím přesně kolik to je… ale vím že je to dost.

Zájem Manchesteru United:

Právě Rudí ďáblové jako jediní zatím učinili nabídku za tohoto hráče. Nabídka od Realu Madrid zatím nikde…

První nabídka za Mbappeho činila 80 miliónů eur. Ale vedení Monaca chce prodat svůj klenot za více než je zmíněná částka. Druhá nabídka od José Mourinha přišla po té, co Monaco porazilo Manchester City v Lize Mistrů. Tato druhá nabídka činila neuvěřitelných 110 miliónů eur. Monaco však doufá že za Mbappeho dostane částku okolo 150 miliónů eur. Pokud by na tohle některý z týmů přistoupil, jednalo by se o rekordní částku hlavně za tak mladého hráče.