7 hráčů, kteří se tlačí do národních týmu pro nadcházející EURO! Na Costu zřejmě vyjde “Černý Petr”


4317


Nikdo nečekal, že zrovna tito hráči budou figurovat v nominaci na nadcházející  EURO 2016. Jenže právě tato sedmička si drží famózní formu, a znepříjemnili tak rozhodování nejednomu reprezentačnímu kouči.

1, Aritz Aduriz (Athletic Bilbao)

Aritz Aduriz je hráč, který svůj tým táhne už několik let ovšem pouze jednou dostal důvěru v reprezentačním dresu (Španělsko). Ale nyní, když je mu už 35 let, zažívá svoji nejlepší formu, a tak se objevil v nominaci Španělska na nadcházející EURO. Pomohl mu k tomu hlavně Diego Costa, který svých nepochopitelným chováním naštval Del Bosqueho, který díky tomu začal zvažovat výměnu tohoto bouřliváka. Každopádně, jestli se Aduriz podívá na EURO, bude to opravdová BOMBA!

2, Danny Drinkwater (Leicester City)

V akademii Manchesteru United patřil mezi nejlepší hráče Anglie. Jenže pak se jeho progres zasekl, a jeho výkony nebyly vůbec přesvědčivé. I díky tomu od svých 19 let nereprezentoval svoji rodnou zem. Jenže od té doby, co hraje za Leicester se z něj stává znovu STAR. A toho si všiml i reprezentační kouč Roy Hodgson. Anglie nemá moc opravdu kvalitních středopolařů a možná i proto by mohl Danny obdržet pozvánku do národního týmu.

3, Renato Sánches (Benfika Lisabon)

Sice má tento mladíček pouze 18 let, patří však mezi nejlepší mladé hráče Evropy. Svým talentem zaujmul nespočet fotbalových gigantů v čele s Manchester United. A zaujal i reprezentačních kouče Portugalska, Fernanda Santose, který ho nominoval do seniorské reprezentace pro nadcházející přátelské zápasy. Ačkoli se to zdá jako risk, brát takto mladého kluka na EURO, musíme si vzpomenout, že poprvé reprezentoval v 19 letech i CR7.

4,  Kevin Trapp (PSG)

Kevin pochází z Německa, které má nespočet skvělých golmanů – Neuer, Ter Stegen,…. Jenže skvělá forma tohoto mladíky zaujala Lowa, který zvažuje jeho nominace na EURO. Ve svém kmenovém klubu už sice plní pozici jedničky, ovšem na post jedničky u národního týmu to nejspíše stačit nebude. Ovšem je velmi pravděpodobné, že by na nadcházejícím EURU mohl krýt záda Neuerovi a vytlačit tak Ter Stegena z postu dvojky.

5, Eric Dier (Tottenham)

Kromě Drinkwatera se do anglické reprezentace tlačí i Eric Dier. V jeho prospěch hovoří fakt, že je obrovský univerzál. Dokáže zahrát jako defenzivní záložník, krajní obránce, nebo i na postu stopera. Je všeobečně známo, že Hodgson miluje univerzální hráče, a když k tomu připočteme skvělé výkony Diera, je velká šance, že se nakonec do nominace vleze.

6, N’ Golo Kante (Leicester City)

Další pán na holení a opět z Leicesteru. Tento mladík se hlásí o své slovo ve francouzské reprezentaci, ovšem žádná jiná reprezentace nemá takový nadbytek skvělých středních záložníků. Pogba Schneiderlin, Diarra, Matuidi… To mluví samo za sebe. Sám Ferguson nazval Kanteho nejlepším hráčem tohoto ročníku PL a jak se zdá, nemýlil se. Kante táhne spolu si Vardym a Mahrézem Lišky za titulem a proto má velkou šanci objevit se v reprezentaci. Líbil by se vám po boku skvělých hráčů jakými jsou Pogba a spol?

7, Dimitri Payet (West ham)

Payet zažívá svoji nejlepší sezonu a na jeho koupi si mne ruce nejeden gigant. Sice už svoji zemi (Francii) 15-krát reprezentoval, nikdy se nedokázal usadit v základní sestavě. Konkurence je obrovská – Coman, Kondogbia a další. Ovšem Payet hraje tento rok skvěle a táhne West Ham za vytouženou Ligou Mistrů. A jelikož si národní kouč nemůže být jist stabilními výkony Arfy, Benzemi či Valbueny, tak je Payetova šance opravdu velká