50 NEJ hráčů ve FIFA 17! Messi už není nejlepší, tvůrci fotbálku překvapili

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

8770


Že je Lionel Messi nejlepší fotbalista planety? Možná že ano, ale ve FIFA 17 to neplatí. Tvůrci fotbálku zveřejnili seznam padesáti nejlepších hráčů a fanoušci Argentince budou jistě zklamaní.

EA Sports v posledních dnech postupně odkrývala rating nejlepších borců v novince FIFA 17. Fanoušci se dočkali kompletního seznamu. A o překvapení není nouze.

Pozici nejlépe hodnoceného plejera totiž ztratil Lionel Messi, oproti loňsku si pohoršil o jeden bod. Kdo jej předstihl? Jestli tipujete Cristiana Ronalda, máte pravdu.

Za nižším ratingem možná nejsou jen reálné výkony. Messi, který byl léta hlavní tváří série FIFA, se totiž upsal konkurenčnímu PES od Konami. A tohle je nejspíš trest. Kdo ví.

Polepšil si naopak Brazilec Neymar, který se dostal na třetí pozici. Trochu překvapivé je, že v první desítce schází tahoun Chelsea Eden Hazard. Totéž platí pro nejdražšího borce světa Paula Pogbu.

Super knížka jen za poštovné. ZDE!

A co Petr Čech? Velmi slušné 28. místo. To loni měl gólman Arsenalu co dělat, aby se vměstnal mezi padesátku vyvolených.

Nejlepších 50 hráčů najdeš na následujících stránkách