10 nejrychlejších gólů Ligy Mistrů! Super-rychlé akce a parádní trefy po pár sekundách! část 1/2


811


Nejprestižnější klubová soutěž Evropy Liga Mistrů pamatuje mnoho krásných momentů a příběhů. Tyhle týmy dokázali super-rychlou akcí zaskočit soupeře a skórovat v prvních sekundách utkání. Opravdu mistrovské akce.

 

Začneme od těch nejpomalejších. Ikdyž slovíčko pomalé se k těmto trefám moc nehodí. Těchto deset gólů padlo ještě dříve, než si diváci stačili na tribunách posedat na svá místa. Jdeme na to.

 

ČÍSLO 10. Dejan Stankovíc – 25.54 sec.

Datum: 5. dubna 2011

Trefa Stankovíce patří mimo jiné k vůbec nejhezčím gólům v Lize Mistrů. Skóroval proti týmu Schalke 04, jehož branku střežil nadějný brankář Manuel Neuer. Ten je známý tím, jak v bráně Bayernu vybíhá z branky a pomáhá obraně. Tohle se mu ovšem hrubě nepovedlo. Stankovíc zde ukázal výborný přehled a skvělou kopací techniku.

 

ČÍSLO 9. Marek Kincl – 25.20 sec.

DATUM: 2. listopad 2005

Nejrychlejší desítka má také zastoupení z Česka. Útočník Marek Kincl ve službách Rapidu Vídeň dokázal překvapit Bruggy a vstřelil hodně rychlý gól.

https://youtu.be/AR37Sbcu1pM

 

ČÍSLO 8.  Alexandre Pato – 24.97 sec.

DATUM: 13. říjen 2011

Když hrajete proti Barceloně tak máte určitě velikou motivaci se ukázat. Velikou měl i Pato v roce 2011. Vzešel z toho jeden z nejrychlejších gólů v Lize Mistrů. Parádní obhoz soupeře a rychlostní souboj pro něj nebyl problém.


ČÍSLO 7.  David Alaba – 24.18 sec.

DATUM: 3. dubna 2013

Mladý obránce Bayernu se trefil parádně proti Juventusu v roce 2013. Není jednoduché překonat Buffona, Alaba to však stihl v rekordním čase.

 

ČÍSLO 6. Diogo Rincon – 24.00 sec.

DATUM: 9. srpna 2006

Diogo Rincon je šestým nejrychlejším v Lize Mistrů. Brazilskému útočníkovi ve službách Kyjeva na trefu stačilo pouhých 24 sekund.Nejrychlejší pětka >ZDE<