10 nejrychlejších gólů Ligy Mistrů! Super-rychlé akce a parádní trefy po pár sekundách! část 2/2


1015


Nejprestižnější klubová soutěž Evropy Liga Mistrů pamatuje mnoho krásných momentů a příběhů. Tyhle týmy dokázali super-rychlou akcí zaskočit soupeře a skórovat v prvních sekundách utkání. Opravdu mistrovské akce.

 

Začneme od těch nejpomalejších. Ikdyž slovíčko pomalé se k těmto trefám moc nehodí. Těchto deset gólů padlo ještě dříve, než si diváci stačili na tribunách posedat na svá místa. Jdeme na to.

První část nejrychlejších branek naleznete >ZDE<

 

ČÍSLO 5. Clarence Seedorf – 21.06 sec.

DATUM: 28. říjen 2005

Někdo tvrdí, že šlo o špatnou defenzívu týmu Schalke 04 a že Seedorf jen využil nekoncentrovanost soupeře. Pravda je však taková, že jeho rána z dálky byla brilantní, chytře myšlená a hlavně dobře trefená.

https://youtu.be/K1buLi5Hst0

 

ČÍSLO 4. Alessandro Del Piero – 20.12 sec.

DATUM: 1. října 1997

Brilantní trefa od brilantního hráče. Manchester United zde dostal gól za pouhých 20 sekund. Del Piero si míč krásně přebral v pokutovém území, zasekl obránci i brankáři a uklízel míč do sítě.


ČÍSLO 3. Gilberto Silva – 20.07 sec.

DATUM: 25. září 2002

Arsenal dokázal přejet PSV 4-0 a celou show začal již po dvaceti sekundách Gilberto SIlva. Byl to vůbec jeho první gól v Lize Mistrů.

 

ČÍSLO 2. Jonas – 10.96 sec.

DATUM: 1. listopadu 2011

Brankář při tomto gólu udělal opravdovou minelu. Nahrál míč na Jonase a ten ho vzápětí poslal s pozdravem jemu zpět do branky. Byl z toho druhý nejrychlejší gól soutěže.

https://www.youtube.com/watch?v=GBcTzSJvD9c

ČÍSLO 1. Roy Makaay – 10.12 sec.

DATUM: 7. březen 2007

Vítězem je Roy Makaay. Jeho branka proti Realu Madrid se stala historicky nejrychlejším gólem v Lize Mistrů. Roberto Carlos si nemohl vybrat horší chvilku na chybu než byla tato. Na křídle byl obrán o míč, který Makaayovi poslal do pokutového území spoluhráč. Makaay pak neměl problém se zakončením.

https://www.youtube.com/watch?v=lIhmKzg1k8Y